Rūkykla "SmokeHouse II"

146,99 €

Užsakoma prekė. Yra tiekėjo sandėlyje!

SH2
Rūkykla "SmokeHouse II" skirta mėsos, žuvies rūkymui. Dėl komplektacijoje esančių dviejų vamzdžių galite rūkinti karštu tiek šaltu dūmu. Karštam rūkymui naudokite vieną vamzdį, o jei šaltuoju sujunkite abu vamzdžius. Rūkykla pagaminta iš pušies ir karščiui atsparaus metalo (2,2mm). Rūkyklos išorė impregnuota lauko sąlygoms. Rūkyklos kūrenimui naudokite lapuočių medieną.
Bendras rūkyklos aukštis 120 cm, ilgis 140 cm
Rūkymo kamera (pušis): 50x50x60 cm
Kūrenimo kamera: 25x20x20
Karšto ir šalto Rūkymo vamzdžiai: 2x40 cm
Rūkyklos kojelių aukštis: 36 cm
Nerūdijančio plieno kabliai 6 vnt. (11cm)
Termometras
Rūkykla nėra sodybos dekoro detalė, dėl smulkių medienos įbrėžimų pretenzijų nepriimame. Dėl kokybės klausimų kreiptis info@impakas.lt arba tel. +370 67199357
Video informacinio pobūdžio

Pristatymas

Nemokamas pristatymas Kauno mieste Pigiausiai
- nemokamai!
DPD pristatymas Lietuvoje Patogiausiai
- 9.99 €
DPD Delivery to LATVIA
- 20.00 €
Rūkykla "SmokeHouse II" skirta mėsos, žuvies rūkinimui. Rūkykla pagaminta iš karščiui atsparaus metalo (2mm). Ilgaamžė ir patikima rūkykla su kuria galimas karštas tiek šaltas produktų rūkinimas.
  • Bendras rūkyklos aukštis 120 cm, ilgis 140 cm
  • Rūkinimo kamera (pušis): 50x50x60 cm
  • Kūrenimo kamera: 25x20x20
  • Karšto ir šalto rūkinimo vamzdžiai: 2x40 cm
  • Rūkyklos kojelių aukštis: 36 cm
  • Nerūdijančio plieno kabliai rūkinimui 6 vnt. (11cm)
  • Termometras

Rūkyklos tipas lemia patiekalo gamybos sudėtingumą ir skonį. Rūkyklos skiriasi tuo, kad joms reikia skirtingų pakurų. Rūkant mėsą tokiose rūkyklose reikia retkarčiais papildyti pakurų atsargas.
Trumpai apie pakuras: naudojamos vien lapuočių medienos malkos, skiedros, pjuvenos. Venkite nedžiovintos medienos, nes šioje esantis kreozotas gali sugadinti maisto skonį. Dėl tos pačios priežasties geriau naudoti dumples, o ne uždegamąjį skystį. Geriausiai pakuros smilksta sumaišius iš anksto sudrėkintas ir sausas malkas santykiu 1:2.
 
Alksnių malkos tinka žuvų barbekiu (ypač lašišoms). Tai pigi, lengvai gaunama mediena. Obelų ir vyšnių medienos dūmai yra šiek tiek saldūs – tinka kumpiui rūkyti. Rūkant paukštieną šios pakuros maišomas su kita mediena. Klevų mediena geriausiai tinka paukštienai ir kumpiui rūkyti. Ąžuolas – geriausios pakuros ruošiant barbekiu, nes suteikia patiekalui tvirtą, kartu malonų ir įvairų dūmo skonį.
 
Trumpai apie temperatūrą. 150 laipsnių temperatūra priimtina tik nedidelėje katilo formos rūkykloje rūkant kiaulieną ar kumpį. Šiuo atveju ji bus daugiau iškepusi, o ne rūkyta. Įgiję patirties, bandykite mėsą rūkyti maždaug 100 laipsnių ar žemesnėje temperatūroje. Žemesnėje temperatūroje rūkoma paukštiena bei žuvys. Barbekiu tobulumo viršūnė – 70–60 laipsnių temperatūroje 20 valandų ruošta kiauliena, aviena ar paukštiena.

Parašyti savo atsiliepimą

Parašyti savo atsiliepimą

Susijusios prekės

Anksčiau žiūrėtos prekės